joomla templates

It's been a hard day's night | www.kaybedentribi.com

Home / Blog / Dedim Selam
A+ R A-

Dedim Selam

e-Posta Yazdır PDF
Önceden zamanın bu kadar hızlı geçtiğini düşünmezdim. Ama hala bir yerlere yetişme telaşındayız ve hala buluşmalara geç kalmaktayız. Belki daha sakiniz, belki daha unutkan. Ama ödün vermekten kaçındığımız şeyler aynı. Belki artık orta alanda top çevirdiğimiz anlar arttı, ki bazen rakip kaleyi görmeden maçı bitirdiğimiz de oluyor. Belki şikeler, fauller ve bazen de bozuk paralar isabet etti, yorulduk. Ama kopmamaya çalıştık oyundan. Ne de olsa hepsi hepsi doksan dakika olduğunun bilgisi var. Yani buralardayız...

Kaybeden Tribi'ni 2005'te kurduk. O zamanlar okuyorduk, öğrenciydik. Şimdi hala okuyoruz, öğreniyoruz. Öğrendiğimiz şeylerin çoğunu grubun kurulduğu zamanlara denk gelen bir dönemde tanıştığımız Cenk Taner'e borçluyuz. Bu yüzden önce ona selam edelim bu selam yazısında. Aynı şekilde muhabbetlerini, içtenliklerini hiç esirgemeyen Aslı Altan Taner'e, Deniz ve Güney'e de selamlar.

Siteyi yenilemek için uzun süredir "paslaştığımız" kıymetli dostumuz Yunus Nadi Turuca'ya "selam"ın yanında bir de "teşekkür" ekleriz.

Bir zamanlar güneyde beraberken "Nasıl abi olmuş mu?"larımızı çokça işiten Cihan Mutlu'ya selam ve özlemlerimizi iletelim.

Grupta emeği geçen eski kaybedenler; Murat Dilek, Emre Bulut, Salih Demirbolat ve Gürcan Hakanoğlu'na da selam olsun.

Şarkı yazarken takıldığımız tüm mazidekilere, Adana'ya, sokaklara, geçerken uğradığımız tüm duraklara, uğramak isteyip de ıskaladıklarımıza, sevdiklerimize selam edelim..

Zaman geçiyormuş, büyüyormuşuz, kişisel biyografileri güncellemişiz. En kıymet verdiğimiz şey belki de sözler. O yüzden bunu da ekledik sitenin yeni haline. Akorlar için söz vermiştik, kağıtlardan interaktif ortama aktaralım, onu da ekleriz.

Videolar kısmını güncel tutacağız. Takip etmenizi tavsiye ederim. İki yeni şarkının canlı kaydını ekledik oraya. "Bu Bir Hayat Değil" ve "Sükut-u Hayal".

Oraya buraya, bir çok yere yazdım. Artık yalnızca bu blog kısmına yazmayı düşünüyorum. Okuyun, yazın. Esirgemeyin cümlelerinizi.

Başta dediğim gibi, biz buralardayız. Görüşmek üzere.

Selamlar.


Sercan.

Add comment


Security code Refresh

Sign in

*
*
*
*
*

* Field is required