joomla templates

It's been a hard day's night | www.kaybedentribi.com

Home
A+ R A-

Onurhan Seflek

e-Posta Yazdır PDF

Onurhan Seflek


Adana'da 1986'da doğdu. Müzik tutkusu daha ortaokul çağlarında The Cranberries- Zombie şarkısı ile başladı. Daha sonra tarzını sertleştirerek devam etti. Lise yıllarına geldiğinde yavaş yavaş türkçe rock ilgisini çekmeye başlamıştı. Gittiği ilk konserde (Mavi Sakal-Mersin Hilton Konseri '99) bateriste hayran oldu ve perküsyon çalmak istediğini fark etti. Hemen bir bateri edinip gürültü yapmaya başladı.3 yıl kadar evinin bodrum katında solo olarak çalıştıktan sonra üniversite sınavını kazandı. Erzurum Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği. Erzumdaki ilk yılında müzik hayatından uzaklaştı. Daha sonra ev arkadaşının bas gitara başlamasıyla ilk grubunu, 'Grup Olmuyor'u hayata geçirdi. Ekipmanını toplayıp stüdyo-ev karışımı bir şeyler yaptılar ve coverdan çok beste çalışmalarında bulundular.

Erzurumda çeşitli gruplarda çalışmalara 2 yıl kadar devam ettikten sonra Çukurova Üniversitesine yatay geçiş yapan Onurhan çok kısa bir süre sonra Kaybeden Tribi ile tanıştı. Karşısına çıkan iki adam (Sercan&Mahmut) beste çalışmalarının yanı sıra Cenk Taner ve Demirhan Baylan isimlerini telaffuz ettiğinde güzel bir şeylerin ortaya çıkacağına inandı ve gruba dahil oldu. 2007 ekim ayından beri grubun bünyelerinden biri. Kaybeden Tribi ile beraber çeşitli stüdyo çalışmaları, konser ve demo kayıtlarında yer aldı.

Adana'da ikamet eden Kaybeden Tribi bateristi Onurhan, Çevre Mühendisi olup; grupta mühendislikle uğraşan 3 isimden biridir.

Sign in

*
*
*
*
*

* Field is required